• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

SİPARİŞ TESLİMLERİ :

Verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi - Cumartesi) içerisinde gönderilmeye çalışılır. İş yoğunluğuna göre bu süre uzayabilir. Acil durumlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.  Cumartesi Öğlen saat 14:00''dan sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz . Varsa tercih edilen kargo şirketi belirtilmelidir.

SİPARİŞ ELİNİZE ULAŞMADIYSA :

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine  hizmet@narbahce.com  e-posta göndermeniz veya  0532 744 44 26 numaralara telefon etmeniz yeterli.En yakın zamanda durumu değerlendirip  ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracağız.

STOK DURUMU :

Ürünlerimiz genellikle siparişe göre hazırlanır ve satışta olan her ürün stoklarımızda mevcut değildir. Siparişiniz acil ise lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ürünlerimiz 3gün veya bir hafta içerisinde hazırlanmaktadır.  Ürün üzerindeki figürler ve aksesuarlar değişiklik gösterebilir. Beğendiğiniz ürün istediğiniz renkte üretilebilir.Ürünlerimiz el işi olduğundan ufak tefek farklılıklar olabilir. Sipariş verirken iletişim bilgilerinizide veriniz. İstenmeyen özel bir durum oluşması halinde teslim süreleri değişebilmektedir veya sipariş iptal edilebilir.

Üyelik Girişi